System alarmowy zapewnia bezpieczeństwo poprzez wykrycie osób lub obiektów niepożądanych w strefach chronionych. Każdy system alarmowy projektujemy z uwzględnieniem potrzeb klienta jak i specyfiki obiektu. Montażu alarmu powinien podejmować się specjalista. Wiemy jak ważna jest jakość systemów alarmowych, dlatego w naszej ofercie znajdziecie wyłącznie systemy alarmowe renomowanych firm. Posiadamy także systemy alarmowe bezprzewodowe oraz podzespoły do alarmów.

W systemach alarmowych najczęściej wykorzystuje się pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch (PIR) i czujniki magnetyczne (kontaktrony) umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych. System przeważnie uzbrajany/rozbrajany jest przez wpisanie na klawiaturze specjalnego kodu ustalonego przez użytkownika.

Często dodatkowym elementem do systemu alarmu włamania jest system antynapadowy, zrealizowany w formie pilota lub przycisku. Klawiatury posiadają funkcję wybierania kodu "pod przymusem", która powoduje uruchomienie systemu alarmu napadu - cichy alarm, wezwanie ochrony.
 
 


Aktualności

Styczeń 2017r - Nasza firma od dziś posiada profil na Facebooku

Witajcie.
Założyliśmy profil na Facebooku aby ułatwić Wam komunikację z naszą firmą.

Wrzesień 2015 - nowa wersja strony internetowej.

Bardzo miło nam przedstawić nową wersję strony internetowej naszej firmy.

Nowości Marzec 2015

Miło nam powiadomić iż firma Satel wprowadziła do oferty nowe urządzenia i funkcjonalności.

Galeria

Galeria

Kontakt

P.H.U. TG SYSTEM
Łukasz Romaszuk
ul. Sosnkowskiego 12/43
05-300 Mińsk Mazowiecki
mobile: 0 502 750 184
mobile: 0 602 297 825

e-mail: biuro@tgsystem.pl
TG System