O firmie

Historia naszej firmy sięga początku lat 90 ubiegłego wieku. Wtedy to w Polsce pojawiły się pierwsze systemy alarmowe dostępne dla obywateli pod względem finansowym (wcześniej można było je spotkać jedynie w instytucjach takich jak banki, urzędy lub luksusowe posiadłości). W latach 90 powstała między innymi firma Satel - polski producent systemów alarmowych.

Rozwój technologi spowodował rosnące zainteresowanie na rynku zabezpieczeń osób i mienia. W 1996 roku powstała firma TG SYSTEM i zaczęła tworzyć własne instalacje zabezpieczeń w budynkach, instytucjach, sklepach czy urzędach (przed otworzeniem firmy osoby odpowiedzialne za jej powstanie instalowały już systemy podlegając pod lokalne agencje ochrony). W późniejszych latach firma rozszerzyła swoją działalność o systemy telewizji dozorowej CCTV.
 
W 2006 roku firma dążąc za potrzebami rynku ponownie poszerzyła zakres swoich usług o pozostałe instalacje takie jak domofony, wideodomofony, instalacje antenowe oraz teleinformatyczne. Spowodowane było to rozwojem wszystkich systemów jak ich integracją między sobą.
W takiej postaci Nasza firma istnieje do dziś. Na naszych barkach spoczywa współpraca zarówno z małymi odbiorcami w postaci prywatnych domów i małych firm jak i z ogromnymi sieciami sklepów i urzędami.


Kontakt

P.H.U. TG SYSTEM
Łukasz Romaszuk
ul. Sosnkowskiego 12/43
05-300 Mińsk Mazowiecki
mobile: 0 502 750 184
mobile: 0 602 297 825

e-mail: biuro@tgsystem.pl
TG System