Domofon lub wideodomofon jest prostym systemem łączności bezpośredniej pomiędzy wejściem a lokalami w posesji. Służy do wywołania i rozmowy z mieszkańcami oraz odblokowania zamka i otwarcia furtki wejściowej. W najprostszej wersji składa się z kasety bramowej z wizytówkami i przyciskami do mieszkań, oraz unifonów (aparatów domofonowych) wewnątrz lokali, które posiadają słuchawki telefoniczne i przyciski do zwalniania elektrozaczepu furtki. Niekiedy zamiast unifonów w lokalach stosowane są urządzenia głośnomówiące.
 
By zapewnić wysoką jakość i żywotność całej instalacji, korzystamy wyłącznie z produktów sprawdzonych i cechujących się małą awaryjnością. Wykorzystujemy między innymi domofony i wideodomofony firm Commax, Urmet lub Kenwei. Firmy te zapewniają profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. ( np nie ma najmniejszych problemów z dokupieniem kamery
do systemów commaxa sprzedawanych 15 lat temu).
Sprzęt jest wykonany z solidnych materiałów, a podzespoły elektroniczne odpowiednio dobrane i zabezpieczone tak, aby sprostały trudnym warunkom atmosferycznym i zapewniły bezawaryjna pracę systemów przez wiele lat.
 
 


Aktualności

Styczeń 2017r - Nasza firma od dziś posiada profil na Facebooku

Witajcie.
Założyliśmy profil na Facebooku aby ułatwić Wam komunikację z naszą firmą.

Wrzesień 2015 - nowa wersja strony internetowej.

Bardzo miło nam przedstawić nową wersję strony internetowej naszej firmy.

Nowości Marzec 2015

Miło nam powiadomić iż firma Satel wprowadziła do oferty nowe urządzenia i funkcjonalności.

Galeria

Galeria

Kontakt

P.H.U. TG SYSTEM
Łukasz Romaszuk
ul. Sosnkowskiego 12/43
05-300 Mińsk Mazowiecki
mobile: 0 502 750 184
mobile: 0 602 297 825

e-mail: biuro@tgsystem.pl
TG System